Paslaugos

Ką mes siūlome?

Konsultacija

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Nauda jums:
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit,
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Matomumas internete (SEO)

Pagerinsime jūsų svetainės reitingą paieškos sistemose, kad ji taptų lengviau randama jūsų potencialiems klientams. Naudodami paieškos sistemų optimizavimo (SEO) metodus, optimizuosime jūsų svetainės turinį, struktūrą ir technines savybes taip, kad tokios paieškos sistemos kaip Google ar Bing suteiktų jūsų svetainei aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose. Tai padės jūsų verslui tapti labiau matomu, padidinti lankytojų srautą, o galiausiai - potencialių klientų ir pardavimų skaičių.
Nauda jums:
 • Aukštesnės pozicijos internetinės paieškos rezultatuose;
 • Padidėjęs potencialių klientų skaičius;
 • Išaugęs svetainės lankytojų skaičius.

Svetainių kūrimas

Suprogramuosime estetiškai patrauklią, interaktyvią ir matomumui internete optimizuotą svetainę. Mūsų svetainių dizaino ekspertai pasirūpins, jog jūsų svetainė ne tik puikiai atrodytų, bet ir užtikrintų gerą lankytojų patirtį, o SEO ir programavimo specialistai pasirūpins, kad jūsų svetainė internete taptų randama kuo greičiau. Klientams, ieškantiems sudėtingesnių funkcinių ir svetainės turinio valdymo sprendimų, siūlome programavimo paslaugas pasitelkiant populiarias svetainių kūrimo priemones, tokias kaip Wordpress, Shopify ir t.t.
Nauda jums:
 • Didesnis matomumas ir lankytojų srautas;
 • Geresnis prekės ženklo įvaizdis ir lankytojų patirtis;
 • Padidėjęs lankytojų tapimo klientais rodiklis.

Svetainių dizainas

Sukursime jums svetainės dizainą, kuris ne tik atkreips potencialių klientų dėmesį, bet ir atspindės jūsų prekės ženklo savitumą. Mūsų dizaino specialistai, glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, kuria unikalius, vizualiai patrauklius ir patogius naudoti svetainės dizainus. Jau turite jus tenkinantį dizainą, tačiau norite profesionalios pagalbos atliekant pokyčius? Susisiekite! Tinkamas svetainės dizainas padės įgyti lankytojų pasitikėjimą ir išskirtinumą konkurentų tarpe.
Nauda jums:
 • Prekės ženklo patikimumas;
 • Pagerinta lankytojo patirtis;
 • Išskirtinumas konkurentų tarpe.

Svetainių administravimas

Sutaupysime jums laiko perimdami svetainės administravimą į savo rankas. Svetainės turinio administravimas yra svarbus aspektas siekiant išlaikyti ją aktualią ir patrauklią klientams, tačiau tai reikalauja techninių žinių. Skirkite savo laiką tam, ką iš tiesų darote gerai - savo verslo valdymui, o mūsų komanda pasirūpins, jog jūsų svetainės turinys būtų atnaujinamas laiku ir kokybiškai! Svetainės administravimo paslauga apima tokias sritis kaip: įvairaus turinio (pvz. produktų, tekstų) įkėlimas, redagavimas, šalinimas, naujų puslapių kūrimas ir t. t. O administruojamam turiniui taikomos SEO gairės, leidžiančios jūsų svetainei tapti labiau matomai internete.
Nauda jums:
 • Daugiau laiko verslo valdymui;
 • Atnaujintas svetainės turinys;
 • Didesnis matomumas internete;

Tekstų rašymas

Parašysime jums įtikinamus produktų aprašymus, dėmesį prikaustančias antraštes ir patrauklius tinklaraščio įrašus, kurie sudomins jūsų auditoriją. Gerai parašyti tekstai padeda įtikinamai ir patraukliai pateikti prekinį ženklą ir jo teikiamą vertę potencialiems klientams. Tai padidina vartotojų įsitraukimą, prekės ženklo žinomumą ir galų gale - klientų skaičių. Atitinkamai pagal kanalą, kuriame bus naudojamas tekstas - parinksime tinkamiausią formatą taip užtikrinant didžiausią komunikacijos efektyvumą.
Nauda jums:
 • Didesnis skaitytojų skaičius ir įsitraukimas;
 • Geresnis prekės ženklo įvaizdis;
 • Padidėjęs matomumas internete.
Atsiliepimai

Ką apie mus sako klientai?

Bendradarbiavimas su UpBeat.lt yra ypač paprastas ir efektyvus. Ačiū už visus patarimus, konsultacijas bei svetainės tobulinimą!
Nerijus B.
Šeimos Kalvė vadovas
UpBeat.lt mums sukūrė unikaliai atrodančią ir dėl to konkurentų tarpe išsiskiriančią svetainę. Ačiū!
Antantas G.
Prekių suaugusiems niša yra ypač pikantiška, todėl reikalauja ypatingo dėmesio bei įžvalgų. Džiaugiamės galėdami bendradarbiausi su UpBeat.lt komanda - savo srities ekspertai.
Anonimas
Visos teisės saugomos © Upbeat.lt
Privatumo politika
Sprendimas - UpBeat.lt
Susisiekime

Parašykite mums

Dominančios paslaugos*